Žádné produkty
004
Použité
K pronájmu nabízíme barové židle červené barvy. Židle mají kovovou konstrukci, podsedák je z tvrdého plastu, na nohách jsou krytky proti poškození podlahy.
| Šířka sedáku | 40 cm |
| Hloubka sedáku | 40 cm |
| Výška opěradla | 92 cm |
| Šířka opěradla | 40 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Barva | Červená |
| Hmotnost židle | 5 kg |
| Materiál židle | Plast |