Žiadne produkty
004
Použité
Na prenájom ponúkame barové stoličky červenej farby. Stoličky majú kovovú konštrukciu, podsedák je z tvrdého plastu, na nohách sú krytky proti poškodeniu podlahy.
| Šířka sedáku | 40 cm |
| Hloubka podsedáku | 40 cm |
| Výška opěradla | 92 cm |
| Šířka opěradla | 40 cm |
| Nosnost | 130 Kg |
| Barva | Červená |
| Hmotnost | 5 kg |
| Materiál židle | Plast |