Žádné produkty
010
Použité
K pronájmu barová červená židle s kovovou konstrukcí. Plastový sedák, židle je stohovatelná.
| Šířka sedáku | 42 cm |
| Hloubka sedáku | 40 cm |
| Výška opěradla | 74 k podsedáku, 110 cm celková |
| Šířka opěradla | 42 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Barva | Červená |
| Hmotnost židle | 6 kg |
| Materiál židle | kov a plast |
| Stohovatelná židle | Ano |