Žiadne produkty
010
Použité
Na prenájom barová červená stolička s kovovou konštrukciou. Plastový sedák, stolička je stohovateľná.
| Šířka sedáku | 42 cm |
| Hloubka podsedáku | 40 cm |
| Výška opěradla | 74 k podsedáku, 110 cm celková |
| Šířka opěradla | 42 cm |
| Nosnost | 130 Kg |
| Barva | Červená |
| Hmotnost | 6 kg |
| Materiál židle | kov a plast |
| Stohovatelná | Ano |