Žádné produkty
322
Použité
Nabízíme k prodeji plechovou šatní skříň ve velmi pěkné stavu. Skříň má šedý korpus a oranžové dveře. Dveře mají zámek značky Burg a ke skříni je klíč. Uvnitř jsou 2 plechové poličky, tyč na ramínka a na dveřích zevnitř jsou různé odkládací doplňkové části.
| Barva | Oranžová |
| Výška skříně | 196 cm |
| Šířka skříně | 45 cm |
| Hloubka skříně | 58 cm |
| Dveře skříně | se zámkem a klíčem |
| Police skříně - materiál | Plech |
| Police skříně | Ano |
| Počet polic | 2 ks |
| Hmotnost skříně | 35 kg |