Žiadne produkty
322
Použité
Ponúkame na predaj plechovú šatníkovú skriňu vo veľmi peknej stave. Skriňa má šedý korpus a oranžové dvere. Dvere majú zámok značky Burg a ku skrini je kľúč. Vnútri sú 2 plechové poličky, tyč na ramienka a na dverách zvnútra sú rôzne odkladacie doplnkové časti.
| Barva | Oranžová |
| Výška skrine | 196 cm |
| Šířka skříně | 45cm |
| Hloubka skříně | 58 cm |
| Dveře skříně | se zámkem a klíčem |
| Police skříně | Plech |
| Police skříně | Ano |
| Počet polic | 2 ks |
| Hmotnost skříně | 35 kg |