Žádné produkty
1115
Použité
K prodeji nabízíme kancelářskou dělenou skříň v dekoru třešeň. Skříň má uprostřed regálovou část vhodnou na ukládání papírů, organizérů . Spodní část tvoří 3 šuplíky s plastovými rukojetmi. Skříň je originál bez zámku a má kovový sokl s vyrovnávacíma nožičkama.
| Výška skříně | 182 cm |
| Šířka skříně | 80 cm |
| Hloubka skříně | 32 cm |
| Dekor | Třešeň |
| Materiál | Lamino |
| Vyrovnávací nožičky skříně | Ano |
| Police skříně - materiál | Lamino |
| Police skříně | Ano |
| Počet polic | 3 ks |
| Hmotnost skříně | 70 kg |
| Podstavec skříně (sokl) | Kovový |