Žiadne produkty
1115
Použité
Na predaj ponúkame kancelársku delenú skriňu v dekore čerešňa. Skriňa má uprostred regálovú časť vhodnú na ukladanie papierov, organizérov. Spodnú časť tvoria 3 šuplíky s plastovými rukoväťami. Skriňa je originál bez zámku a má kovový sokel s vyrovnávacími nožičkami.
| Výška skrine | 182 cm |
| Šířka skříně | 80cm |
| Hloubka skříně | 32 cm |
| Dekor | Třešeň |
| Materiál | Lamino |
| Nožičky skříně | Ano |
| Police skříně | Lamino |
| Police skříně | Ano |
| Počet polic | 3 ks |
| Hmotnost skříně | 70 kg |
| Podstavec skříně (sokl) | Kovový |