Žádné produkty
219
Použité
Nabízíme k prodeji bazarovou šatní skříň s nástavcem. Skříň má dveře originál bez zámku, s plastovými rukojetmi. Uvnitř na dveřích nalepené zrcadlo, na ramínka šatní pojezd. Nástavec na skříni je vhodný jako úložný prostor . Vespod má skříň vyrovnávací nožičky.
| Výška skříně | 221 cm |
| Šířka skříně | 80 cm |
| Hloubka skříně | 39 cm |
| Dekor | Bílý |
| Materiál | Lamino |
| Vyrovnávací nožičky skříně | Ano |
| Dveře skříně | Ano |
| Hmotnost skříně | 65 kg |