Žiadne produkty
219
Použité
Ponúkame na predaj bazárovú šatníkovú skriňu s nástavcom. Skriňa má dvere originál bez zámku, s plastovými rukoväťami. Vnútri na dverách nalepené zrkadlo, na ramienka šatníkový pojazd. Nadstavec na skrini je vhodný ako úložný priestor. Naspodku má skriňa vyrovnávacie nožičky.
| Výška skrine | 221 cm |
| Šířka skříně | 80cm |
| Hloubka skříně | 39 cm |
| Dekor | Bílý |
| Materiál | Lamino |
| Nožičky skříně | Ano |
| Dveře skříně | Ano |
| Hmotnost skříně | 65 kg |