Žádné produkty
179
Použité
![]()
Nabízíme k prodeji kancelářskou kolečkovou židli od výrobce značky Antares. Židle má černý 5-ti bodový kříž s kolečkama, židle se dá výškově nastavit. Záda židle jso síťovaná, lze nastavit tuhost zad.
| Výškově nastavitelný píst židle | Ano |
| Šířka sedáku | 51 cm |
| Hloubka sedáku | 51 cm |
| Výška opěradla | 76 cm |
| Šířka opěradla | 50 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Barva | Černá |
| Hmotnost židle | 15 kg |
| Materiál židle | Látka |
| Nastavení síly protiváhy zad | Ano |