Žiadne produkty
179
Použité
Ponúkame na predaj kancelársku kolieskovú stoličku od výrobcu značky Antares. Stolička má čierny 5-bodový kríž s kolieskami, stolička sa dá výškovo nastaviť. Chrbát stoličky je sieťovaný, je možné nastaviť tuhosť chrbta.
| Výškově nastavitelný píst | Ano |
| Šířka sedáku | 51 cm |
| Hloubka podsedáku | 51 cm |
| Výška opěradla | 76 cm |
| Šířka opěradla | 50 cm |
| Nosnost | 120 Kg |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 15 kg |
| Materiál židle | Látka |
| Nastavení síly protiváhy zad | Ano |