Žiadne produkty
248
Použité
Tento produkt už nie je na sklade.
Na predaj ponúkame kancelársku regálovú, delenú skriňu vo svetlom dekore. Skriňa má šedé boky, vo vnútri je rozdelená na dve časti, jedna má väčšie / širšie police, druhá časť má menšie poličky. Celkom sú vo vnútri 4 police po celej šírke skrine. Dvere majú hliníkové rukoväte a sú originál bez zámku. Skriňa je v dobrom stave
| Výška skrine | 180cm |
| Šířka skříně | 80cm |
| Hloubka skříně | 47 cm |
| Dekor | Světlý dekor |
| Materiál | Lamino |
| Nožičky skříně | Ano |
| Dveře skříně | Ano |
| Police skříně | Lamino |
| Police skříně | Ano |
| Počet polic | 4 ks |
| Hmotnost skříně | 75 kg |