Žiadne produkty
103
Použité

2 ks skladom
Upozorňujeme: Posledné kusy skladom
Na predaj ponúkame kancelársku prísediacu stoličku modrej farby. Stolička je od výrobcu značky Kinnarps. Stolička je stohovateľná, má kovovú konštrukciu čiernej farby, polstrovanie je modré, podrúčky sú plastové. Stolička v dobrom stave.
| Područky | Ano |
| Šířka sedáku | 48 cm |
| Hloubka podsedáku | 42 cm |
| Výška opěradla | 51 cm |
| Šířka opěradla | 40 cm |
| Nosnost | 130 Kg |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost | 8 kg |
| Materiál židle | Látka |
| Stohovatelná | Ano |