Reduced price! Sestava kancelářského nábytku výrobce TECHO View larger

Sestava kancelářského nábytku výrobce TECHO

1366

Použité

Sestava kancelářského nábytku výrobce TECHO

Více informací

10 ks skladem

17 559,00 Kč s DPH

-10%

19 510,00 Kč s DPH

 • Sestava kancelářského nábytku výrobce TECHO

  Kompletní sestava kancelářského nábytku pro dvě pracovní místa. Sestava je složena výhradně z výrobků společnosti TECHO, které jsou ve stejném dekoru a odstínu světlá hruška. Jedná se o kompletní pracovní místa pro dva zaměstnance.

  Součástí sestavy jsou:

  1. 1ks menší regálové skříně s uzavírací roletkou o velikostech: V-74cm, Š-80cm, HL-45cm. Skříňka má jeden plechový regál, který je možné výškově nastavit podle potřeby. Skříňka je bez klíče - odemčená.

  2. 1ks střední regálová skříň - šoupací dveře o rozměrech: V-107cm, Š-100cm, HL-45cm. Regály skříně je možné výškově nastavit, skříně jsou opatřeny zámkem a některé mají klíče, některé jsou bez klíčů.

  3. 1ks velká regálová skříň - šoupací dveře o rozměrech: V-117cm, Š-100cm, HL-45cm. Regály je možné výškově nastavit podle potřeby, skříně mají zámek a některé mají klíče, některé jsou bez klíčů.

  4. 1ks kancelářský kontejner TECHO na kolečkách. Kontejner je určený pod kancelářský stůl, má tři šuplíky - poslední šuplík je určený pro ukládání závěsných šanonů. Velikost: V-60cm, Š-43cm, HL-60cm

  5. 1ks kancelářský kontejner TECHO na kolečkách. Kontejner je určený pod kancelářský stůl a má čtyři šuplíky. Velikost: V-60cm, Š-43cm, HL-60cm

  6. 2ks kancelářských stolů TECHO. Stoly jsou zkosené, dodávané 1ks levé a 1ks pravé zkosení. Velikost stolů: V-74cm, D-160cm, HL-80/90cm.

  7. 1ks kolečková židle Interstuhl červená s možností nastavení  výšky područek, výšky opěradla, dále má židle posun sedáku a umožňuje houpání.

  8. 1ks kolečková židle Interstuhl modrá s možností nastavení  výšky područek, výšky opěradla, dále má židle posun sedáku a umožňuje houpání.

  9. 1ks paravan šedý - pravan je k sestavě dodáván zdarma.

  Výše uvedené jednotlivé díly sestavy je možné na vaše přání změnit a to následovně:

  Kancelářské kontejnery - je možné dodat pouze tříšuplíkové nebo čtyřšuplíkové

  Kancelářské stoly - je možné dodat pouze v levém provedení, nebo pouze v pravém provedení

  Kolečkové židle - je možné dodat i v jiných barvách a to: černá, červená, světle modrá, námořní modrá, světle zelená.

  Ve všech případech změn zůstává cena za sestavu stejná.

  Požadované změny nám prosím zapište na konci objednávky do poznámky, případně zašlete emailem.

Recenze