Výrobce kancelářského nábytku Kinnarps

Výrobce kancelářského nábytku Kinnarps

Společnost Kinnarps je švédská rodinná firma založená již v roce 1942 zabývající se komplexním řešením kancelářských interiérů. Společnost si zakládá na poskytování kvalitní záruky na celý výrobní proces počínaje získáváním surovin, přes výrobu, logistiku, dopravu, až po následnou instalaci kancelářského nábytku u zákazníků.  Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis nábytku od společnosti Kinnarps. Prodej kancelářského nábytku naleznete v nábytkových salonech společnosti na více než 200 místech po celé Evropě, čímž se společnost řadí na druhé místo poskytovatelů řešení kancelářských interiérů v Evropě. Prodej je realizován přibližně ve 40 zemích.

Veškerá výroba společnosti Kinnarps probíhá v pěti závodech ve Švédsku a ve dvou výrobních komplexech v Německu (Kinnarp, Jönköping, Skillingaryd, Vinslöv a Tranås, Minden, Worms). Největší závod je umístěn v Kinnarpu.

Skupina Kinnarps navrhuje, vyvíjí a prodává následující vlastní značky: Kinnarps, Materia, Skandiform, NC Nordic Care, Drabert, Martin Stoll, Fortschritt, MBT a Schärf.